Atgal

Spalio 1-oji – Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena

Spalio 1 d. Lietuvoje minima Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena. Jau įprasta, kad šią dieną, propaguojant senjorų aktyvumą, bendravimą, turiningą laisvalaikio praleidimą, Šiauliuose būdavo organizuojamos įvairios iniciatyvos, orientuotos į senjorų poreikius ir pomėgius. Šiaulių miesto savivaldybė ir Šiaulių kultūros centras apgailestauja, kad dėl susiklosčiusios pandeminės situacijos Šiaulių mieste šios dienos renginius teko atšaukti.


„Labai gaila, kad šiais metais planuotų iniciatyvų negalime įgyvendinti, tačiau viliamės, kad sulaukus geresnės situacijos susitiksime kituose renginiuose. Mieli senjorai, tikimės, kad susiklosčiusi situacija nesugadins Jums šventinės dienos ir ją paminėsite kitaip, bet vis tiek džiaugsmingai. Sveikiname Jus ir linkime sveikatos ir energijos, saugokite ir tausokite save, būkite laimingi“, – sako Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Žmonių gerovės ir ugdymo departamento Kultūros skyriaus vedėja Daina Kinčinaitienė.

Renginių organizatorius Šiaulių kultūros centras dar kartą atkreipia dėmesį į saugojimosi svarbą ir skatina šiauliečius visuomet elgtis atsakingai bei laikytis visų Lietuvos Respublikos Vyriausybės nurodytų saugumo reikalavimų.

Nuotrauka iš www.freepik.com. 
Atnaujinta: 2020-10-07 13:53