Atgal

,,Noriu, kad žmonės šypsotųsi …“

Rugsėjo 10 d. Šiaulių kultūros centro Rėkyvos skyriuje šventės ,,Šiaulių dienos 779“programoje įvyko vienos ryškiausių Lietuvos teatro ir kino aktorės Nijolės Narmontaitės kūrybos vakaras.


Niekada nepailstanti ir visada besidominti kultūros bei pramogų pasaulio gyvenimu aktorė į Rėkyvos skyrių atvyko pirmą kartą. Į susitikimą su Šiaulių teatre dirbusia, dainuojančia ir knygas rašančia aktore, ką tik pabuvojusia savo vaidinto filmo ,,Edenas“ premjeroje Vilniuje, susirinko pilna salė gerbėjų. ,,Bendravimas man yra šventė“,– sakė Nijolė Narmontaitė. „Supratau, kad vienas kitą turime palaikyti ir, jei turime jėgų, galimybių, būtinai žmonėms rodyti dėmesį“.

Aktorė Nijolė Narmontaitė visuomet žavėjo savo charizma. Jaunatviškumo ir energijos trykštanti aktorė nuo 1982 m. suvaidino begalę vaidmenų. Jos partneriai–jauni ir jau tapę legendomis partneriai, su kuriais ji kalba viena kalba.

Renginio metu skambėjo N. Narmontaitės atliekami romansai, meiles dainos, aktorė prisimina ištraukas iš spektaklių ,,Selavy“, ,,Meistriškumo pamoka“ ir kt. Taip pat skaitė–vaidino–pasakojo smagias ištraukas iš kol kas vienintelės tokio pobūdžio knygos ,,Aktoriai, režisieriai ir kasininkės“. Pati humoro nestokojanti ir vietoje nenustygstanti aktorė paraše knygą apie teatrą ir aktorių nuotykius. Ši knyga skirta pakelti nuotaiką, ir savo paskirtį ji, labai pagyvinta pačios autorės nuotaikingo dalyvavimo, atliko.

Renginio metų galima buvo įsigyti knygą ir kompaktą su N. Narmontaitės atliekamomis dainomis.

Be to visi atvykusieji į renginį galėjo apžiūrėti Rėkyvos skyriuje pirmą kartą surengtą Šiaulių dailininko Arūno Vasiliausko pastelės parodą. Šilti prisiminimai apie senovinį Lietuvos kaimą, saulėtą Baltijos pakrantę, kuriuos galima išskaityti dailininko darbuose, primena, koks gražus yra gyvenimas.

Renginio vedėja aktorė Lina Jankauskaitė, grįžusį atostogų į Šiaulius iš Anglijos, kur gyvena ir vaidina Liverpulio ,,Everyman“ teatre, mielai sutiko pravesti Nijolės Narmontaitės kūrybos vakarą, ir jai puikiai sekėsi.

Susitikimo organizatorė Rėkyvos skyriaus vedėja Olga Osetrova priminė, kad į Rėkyvos skyrių kviečiami mielai važiuoja žymiausi Lietuvos aktoriai, tokie susibūrimai jau senai tapo gražia tradicija. Kultūros centro salėje matėme nepamirštamus veidus. Doloresa Kazragytė, Regina Varnaitė, Donatas Banionis, Regimantas Adomaitis, Larisa Kalpokaitė… Nuoširdžiai dėkoju visiems rėmėjams už suteikta pagalbą ir paramą organizuojant Rėkyvos skyriaus renginius“.
Atnaujinta: 2018-05-08 08:54